Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Verdal profilbilde

Ansatte

 

 

Pedagogisk personale Administrasjon          
Assistenter Andre ansatte

 

Ped. personal              
Ingeborg Arnegård Spes.koor, GNO koor ingeborg.arnegard@verdal.kommune.no 
Ole Kristian Austad 7A  olau@verdal.kommune.no
Svetlana Vukasinovic   svevuk@verdal.kommune.no
Eli Berg   eli.berg@verdal.kommune.no 
Kitt Bradal  2A kitt.marion.bradal@verdal.kommune.no 
     
Solbjørg By   solbjorg.by@verdal.kommune.no
Bjørn Fosse 3B bjorn.fosse@verdal.kommune.no 
Brit Rigmor Falch   bibbi.falch@verdal.kommune.no 
Eva Hilde Holmli 4A,Teamleder evho@verdal.kommune.no 
Odd Arild Holmli 7B odd.arild.holmli@verdal.kommune.no 
Jeanette Urbrott 3A jeanette.urbrott@verdal.kommune.no
Sissel Kolsrød   sissel.kolsrod@verdal.kommune.no  
Bente Myran 2B bemy@verdal.kommune.no 
Inger Lise Petersen Miljøterapeut iepe@verdal.kommune.no
Ida Aunan Ulvik   idul@verdal.kommune.no
Svenn Erik Sagvold 6A, Teamleder svenn.erik.sagvold@verdal.kommune.no 
Randi Molde Stensland   randi.stensland@verdal.kommune.no 
Elin Prestvik Sørhaug   elin.sorhaug@verdal.kommune.no 
Hege Elisabet Stokke 1A hgsk@verdal.kommune.no
Lillian Bergsmo 5A lillian.bergsmo@verdal.kommune.no 
Stine Granås 1B, Teamleder stine.granas@verdal.kommune.no 
Ragnhild Farbu Permisjon rafa@verdal.kommune.no
Frikk Skarstad  4B frikk.skarstad@verdal.kommune.no
Audun Riser   auri@verdal.kommune.no
Jonas Tanem  5B jonas.tanem@verdal.kommune.no
Tove Lægran   tvla@verdal.kommune.no
Per Håvard Myran    pemy@verdal.kommune.no

Mona Skorstad

Rita Skogseth

 

6B

mona.kristine.skorstad@verdal.kommune.no

rita.skogseth@verdal.kommune.no

Administrasjon Til toppen  
 Birgit Bremer Meydal Rektor  bbm@verdal.kommune.no
Svein Arne Bratli Inspektør svein.arne.bratli@verdal.kommune.no
Ragnhild Sollid Kverkild Sekretær ragnhild.s.kverkild@verdal.kommune.no
Mona Valstad Leder, SFO mona.valstad@verdal.kommune.no
     
Assistenter    
Trude Karlsen   trude.karlsen@verdal.kommune.no
Britt-Louise Minsaas   britt-louise.minsaas@verdal.kommune.no
Jan Gunnar Risvik   jari@verdal.kommune.no
Randi G Molde   randi.molde@verdal.kommune.no
Trine W Olsen   trine.olsen@verdal.kommune.no
Tommy Pettersen   tommy.pettersen@verdal.kommune.no
Gunn Skrove   gunn.skrove@verdal.kommune.no
Tina Lind   tina.lind@verdal.kommune.no
Christina Amdahl   cram@verdal.kommune.no
Kjell Ove Blekken   kjell.ove.blekken@verdal.kommune.no
Roar Haugmark   roar.haugmark@verdal.kommune.no
Thor Holbø   thor.holbo@verdal.kommune.no
Gunn Marit Øgstad   guog@verdal.kommune.no
     
Jamileh Ahmadigharnaei morsmålsass.  
Mohammed Osaman Mohammed  morsmålsass  mohsha@verdal.kommune.no
  Til toppen  
Andre ansatte    
Line Kvernsjøli Johnsen Renholder lejo@verdal.kommune.no 
Nebyat Sebhatleab Renholder  
Tore Rotmo Vaktmester tore.rotmo@verdal.kommune.no
Bente Trøan Renholder  
     




Publisert: 18.09.2009 09:31 Sist endret: 10.02.2017 11:19
Verdal kommune Postboks 24 7651 Verdal Besøksadr: Johannes Bruns gate 2
Tlf: 74 04 82 00 Faks: 74 04 82 02 E-post: postmottak@verdal.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:30 Åpningstid: sentralbord 08:00-15:30 Org.nr.: 938 587 418
Nettredaktør: Ove Haugrud Ansvarlig redaktør: Jostein Grimstad Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS