Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Verdal profilbilde

FAU og klassekontakter

Her vil nyheter fra FAU komme, samt informajson til foreldrekontakter.

 

Kontaktinformasjon FAU 2017/2018:

Verv

Navn

Mobil

Epost

Leder

Odd Geir Lademo

92052901

odd.g.lademo@sintef.no

Kasserer

Kjersti Sagmo

99109939

kjersti@sagmo.net

Sekretær

Øyvind Dahle

90872098

oyvind.dahle@4service.no

Styremedlem

Lars Grindberg

95168220

lars.grindberg@kvaerner.com

Styremedlem

Laila Østgård Nessemo

41404166

Lail30@hotmail.com

Styremedlem

Stina Melby

95798945

Stina.melby@verdal.kommune.no

Varamedlem

Margrethe W. Haga

40249848

Margrethe-woll-haga@ntfk.no

Varamedlem

Knut Arne Bjartan

95047589

Knut.bjartan@yahoo.no

 

 

Informasjon til klassekontakter 2016/17





Publisert: 26.10.2016 11:13 Sist endret: 09.11.2017 14:28
Verdal kommune Postboks 24 7651 Verdal Besøksadr: Johannes Bruns gate 2
Tlf: 74 04 82 00 Faks: 74 04 82 02 E-post: postmottak@verdal.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:30 Åpningstid: sentralbord 08:00-15:30 Org.nr.: 938 587 418
Nettredaktør: Ove Haugrud Ansvarlig redaktør: Jostein Grimstad Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS