Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Verdal profilbilde

Ansatte

 

 

Pedagogisk personale Administrasjon          
Assistenter Andre ansatte

 

Ped. personal              
Ingeborg Arnegård GNO koor ingeborg.arnegard@verdal.kommune.no 
Ole Kristian Austad  6B  olau@verdal.kommune.no
Svetlana Vukasinovic   svevuk@verdal.kommune.no
Trond Arnegård  3B trond.arnegard@verdal.kommune.no 
Kitt Bradal   kitt.marion.bradal@verdal.kommune.no 
Sindre Båfjord Kongsmo   sindre.kongsmo@verdal.kommune.no
Solbjørg By   solbjorg.by@verdal.kommune.no
Bjørn Fosse   bjorn.fosse@verdal.kommune.no 
Brit Rigmor Falch   bibbi.falch@verdal.kommune.no 
Eva Hilde H Ekseth 5A evho@verdal.kommune.no 
Odd Arild Holmli  2A odd.arild.holmli@verdal.kommune.no 
Jeanette Urbrott 3A, Spes.koor jeanette.urbrott@verdal.kommune.no
Sissel Kolsrød   sissel.kolsrod@verdal.kommune.no  
Bente Myran   bemy@verdal.kommune.no 
Inger Lise Petersen Miljøterapeut iepe@verdal.kommune.no
Ida Aunan Ulvik Perm idul@verdal.kommune.no
Svenn Erik Sagvold 5B, Teamleder svenn.erik.sagvold@verdal.kommune.no 
Ingrid Grønnesby   iigr@verdal.kommune.no 
Gerd Bjørnmelen   mailto:gerd.bjornmelen@verdal.kommune.no
Hege Elisabet Stokke 4A hgsk@verdal.kommune.no
Lillian Bergsmo   lillian.bergsmo@verdal.kommune.no 
Stine Granås 4B, Teamleder stine.granas@verdal.kommune.no 
Ragnhild F Haugskott 2B rafa@verdal.kommune.no
Frikk Skarstad 7B frikk.skarstad@verdal.kommune.no
Audun Riser 7A auri@verdal.kommune.no
Jonas Tanem 1A jonas.tanem@verdal.kommune.no
Tove Lægran   tvla@verdal.kommune.no
Nele Verhoeve 1B mailto:nele.verhoeve@verdal.kommune.no
Rosmari Vandbakk    

Mona Skorstad

Rita Skogseth

 

6A

mona.kristine.skorstad@verdal.kommune.no

rita.skogseth@verdal.kommune.no

Administrasjon Til toppen  
Birgit Bremer Mejdal Rektor  bbm@verdal.kommune.no
Svein Arne Bratli Inspektør svein.arne.bratli@verdal.kommune.no
Ragnhild Sollid Kverkild Sekretær ragnhild.s.kverkild@verdal.kommune.no
Mona Valstad Leder, SFO mona.valstad@verdal.kommune.no
     
Assistenter    
Trude Karlsen   trude.karlsen@verdal.kommune.no
Britt-Louise Minsaas   britt-louise.minsaas@verdal.kommune.no
Jan Gunnar Risvik   jari@verdal.kommune.no
Randi G Molde   randi.molde@verdal.kommune.no
Trine W Olsen   trine.olsen@verdal.kommune.no
Tommy Pettersen   tommy.pettersen@verdal.kommune.no
Gunn Skrove   gunn.skrove@verdal.kommune.no
Tina Lind   tina.lind@verdal.kommune.no
Christina Amdahl   cram@verdal.kommune.no
Kjell Ove Blekken   kjell.ove.blekken@verdal.kommune.no
Roar Haugmark   roar.haugmark@verdal.kommune.no
Thor Holbø   thor.holbo@verdal.kommune.no
Gunn Marit Øgstad   guog@verdal.kommune.no
Monica Bjøru    monbjo@verdal.kommune.no
Bernt Solem  Lærling  
Hege Storholmen   hege.storholmen@verdal.kommune.no

Leila Farajollahi

Khadija Dibo

morsmålsass.

morsmålsass.

 
Mohammed Osaman Mohammed  morsmålsass  mohsha@verdal.kommune.no
  Til toppen  
Andre ansatte    
Line Kvernsjøli Johnsen Renholder lejo@verdal.kommune.no 
Nebyat Sebhatleab Renholder  
Tore Rotmo Vaktmester tore.rotmo@verdal.kommune.no
Bente Trøan Renholder  
     




Publisert: 18.09.2009 09:31 Sist endret: 30.08.2019 15:10
Verdal kommune Postboks 24 7651 Verdal Besøksadr: Rådhusgata 2
Tlf: 74 04 82 00 Faks: - E-post: postmottak@verdal.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:30 (15:00 i juli) Åpningstid: Tlf. 08:00-15:30 (15:00 i juli) Org.nr.: 938 587 418
Nettredaktør: Ove Haugrud Ansvarlig redaktør: Jostein Grimstad Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS