Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Verdal profilbilde

Ansatte

Ingeborg Arnegård Teamleder ingeborg.arnegaard@verdal.kommune.no
Trond Arnegård 4B trond.arnegaard@verdal.kommune.no
Kitt Marion Bradal   kitt.bradal@verdal.kommune.no
Eva Hilde H Ekseth 6A eva.ekseth@verdal.kommune.no
Brit Rigmor Falch   brit.falch@verdal.kommune.no
Bjørn Fosse   bjorn.fosse@verdal.kommune.no
Odd Arild Holmli 3A odd.holmli@verdal.kommune.no
Bente H Myran   bente.myran@verdal.kommune.no
Jeanette Urbrott 4A jeanette.urbrott@verdal.kommune.no
Svetlana Bjørnbeth 5A svetlana.vukasinovic@verdal.kommune.no
Inger Lise Petersen Miljøterapeut inger.lise.petersen@verdal.kommune.no
Ida Aunan Ulvik
ida.aunan.ulvik@verdal.kommune.no
Svenn Erik Sagvold 6B, Teamleder svenn.erik.sagvold@verdal.kommune.no 
Ingrid Grønnesby   ingrid.engbakken.gronnesby@verdal.kommune.no 
Hege Elisabet Stokke 1B hege.elisabeth.stokke@verdal.kommune.no
Lillian Bergsmo   lillian.bergsmo@verdal.kommune.no 
Stine Granås 1A, Teamleder stine.granas@verdal.kommune.no 
Ragnhild F Haugskott 3B ragnhild.farbu@verdal.kommune.no
Frikk Skarstad 5B frikk.skarstad@verdal.kommune.no
Audun Riser
audun.wexels.riser@verdal.kommune.no
Jonas Tanem 2A jonas.tanem@verdal.kommune.no
Tove Lægran   tove.elisabeth.bjoras.lagran@verdal.kommune.no
Nele Verhoeve 2B mailto:nele.verhoeve@verdal.kommune.no

Mona Skorstad

Rita Skogseth

 

7A

mona.kristine.skorstad@verdal.kommune.no

rita.skogseth@verdal.kommune.no

Administrasjon Til toppen  
Birgit Bremer Mejdal Rektor birgit.bremer.mejdal@verdal.kommune.no
Svein Arne Bratli Inspektør svein.arne.bratli@verdal.kommune.no
Ragnhild Sollid Kverkild Sekretær ragnhild.s.kverkild@verdal.kommune.no
Mona Valstad Leder, SFO mona.valstad@verdal.kommune.no
     
Assistenter    
Trude Karlsen   trude.karlsen@verdal.kommune.no
Britt-Louise Minsaas   britt-louise.minsaas@verdal.kommune.no
Jan Gunnar Risvik   jan.gunnar.risvik@verdal.kommune.no
Randi G Molde   randi.molde@verdal.kommune.no
Trine W Olsen   trine.olsen@verdal.kommune.no
Tommy Pettersen   tommy.pettersen@verdal.kommune.no
Gunn Skrove   gunn.skrove@verdal.kommune.no
Tina Lind   tina.lind@verdal.kommune.no
Christina Amdahl   christina.amdal@verdal.kommune.no
Kjell Ove Blekken   kjell.ove.blekken@verdal.kommune.no
Roar Haugmark   roar.haugmark@verdal.kommune.no
Thor Holbø   thor.holbo@verdal.kommune.no
Gunn Marit Øgstad   gunn.marit ogstad@verdal.kommune.no
Monica Bjøru    monica.bjoru@verdal.kommune.no
Hege Storholmen   hege.storholmen@verdal.kommune.no

Khadija Dibo

morsmålsass.

khadija.dibo@verdal.kommune.no

Mohammed Osaman Mohammed  morsmålsass  mohammed.osman.mohammed@verdal.kommune.no
  Til toppen  
Andre ansatte    
Line Kvernsjøli Johnsen Renholder line.johnsen@verdal.kommune.no 
Nebyat Sebhatleab Renholder  nebyat.sebhatleab@verdal.kommun.no
Tore Rotmo Vaktmester tore.rotmo@verdal.kommune.no
Bente Trøan Renholder  bente.troan@verdal.kommune.no
     




Publisert: 18.09.2009 09:31 Sist endret: 14.10.2020 14:48
Verdal kommune Postboks 24 7651 Verdal Besøksadr: Rådhusgata 2
Tlf: 74 04 82 00 Faks: - E-post: postmottak@verdal.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:30 (15:00 i juli) Åpningstid: Tlf. 08:00-15:30 (15:00 i juli) Org.nr.: 938 587 418
Nettredaktør: Ove Haugrud Ansvarlig redaktør: Frode Kvittem Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS